Hoe leer ik mensen kennen?


U bent nieuw in onze gemeente komen wonen, hoe leer ik zo snel mogelijk mensen kennen in de kerk?

In de eerste plaats is de zondagse kerkdienst een goede ontmoetingsplek. Er zijn regelmatig gasten in de kerk en die worden altijd opgevangen. Laren heeft wat dit betreft een reputatie van gastvrijheid hoog te houden. Na afloop is er iedere zondag koffie drinken en de sfeer is open, gastvrij en genoeglijk. En de koffie is van goede kwaliteit.

Verder biedt de kerk van Laren talrijke activiteiten om anderen te leren kennen. Er is een rijke koortraditie (Deo Gratias en de cantorij), er worden ontmoetingsavonden in de wijk georganiseerd, er zijn twee gespreksgroepen waarbij u zich zonder problemen kunt aansluiten. Tenslotte zijn er verschillende taakgroepen en commissies actief die passen bij uw interesse. Voor elk wat wils.

Nieuws