Donderdag 8 maart 2018 Thema avond Voltooid leven 20.00 uur Kulturhus


In de afgelopen maanden is er veel gesproken over levensbeëindiging voor mensen zonder dat er sprake is van een ziekte. Het is vooral ter sprake gekomen vanwege het voorstel in de Tweede Kamer van D66-kamerlid Pia Dijkstra. Het onderwerp "Voltooid leven" is ook voortdurend aan de orde geweest tijdens de onderhandelingen voor het huidige kabinet.

Waar gaat dit nu eigenlijk precies over? Is dit hetzelfde als euthanasie? En hoe zou dat dan in zijn werk gaan als ik mijn leven "voltooid' vind, en er een einde aan wil hebben? Wie beslist er dan? En waarom zijn er mensen op tegen dat dit wetsvoorstel ook echt in de wetgeving wordt vastgelegd?
Dit soort vragen en alle vragen die u er over heeft willen we graag bespreken op donderdag 8 maart.
De avond zal worden ingeleid door Jessica Deurman, diaken in onze gemeente en werkzaam als huisarts en door Ds Jaap Jonk.
U wordt van harte uitgenodigd voor deze boeiende avond.

Nieuws