Donatie via Givt voor onze Oekraine Actie met de stichting Bread of Life


Donatie via Givt voor onze Oekraine Actie met de stichting Bread of Life
 
Er is in de Givt app een extra collectedoel beschikbaar voor ons project met Bread of Life. Bread of Life is de stichting van Reinier van den Berg (de zoon van Maaike en Bram), waar we op 12 juni de laatste collecte (tijdens de openluchtdienst) voor zullen doen. In de tussentijd (en ook daarna) kunt u ook via de Givt app doneren waarbij het collectedoel is (te vinden in de lijst op de Givt app):" Actie Oekraïne, PKN Laren". 
 

In april, mei en juni zullen er 3 uitgangscollectes bestemd zijn voor hulp aan Oekraïense vluchtelingen. De hulp zal heel direct worden gegeven via stichting 'Bread of Life' uit Polen (vlak bij de Oekraïense grens), die door Reinier van den Berg en zijn vrouw Maja wordt geleid. Reinier heeft een band met onze gemeente via zijn ouders (Maaike en Bram), zus en zwager (Thirsa en Jasper). We hebben als diaconie een aantal keer met Reinier gesproken en hebben gemerkt dat hij en zijn stichting heel dicht bij de vluchtelingen uit Oekraïne staan en heel direct hulp verlenen aan vluchtelingen die de grens oversteken, gevlucht voor het oorlogsgeweld.

Nieuws